لایسنس سیسکو Tms

لایسنس سیسکو TMS یک پلتفرم مدیریت مجازی برای سیستم‌های Cisco TelePresence است. این نرم‌افزار توسط شرکت سیسکو ارائه شده و به سازمان‌ها امکان مدیریت و کنترل سیستم‌های تله‌پرزنس (TelePresence) و تجهیزات مرتبط با آن را میدهد.

لایسنس TMS

کاربرد های لایسنس سیسکو Tms چیست؟

  1. برنامه‌ریزی جلسات: لایسنس TMS به شما امکان برنامه‌ریزی جلسات تله‌پرزنس را می‌دهد. این امکان به مدیران اجازه می‌دهد تا جلسات تله‌پرزنس را برنامه‌ریزی کرده، زمانبندی کنند، و اطمینان حاصل کنند که تجهیزات و اتاق‌های مربوطه آماده و قابل دسترسی هستند.

  2. مدیریت دستگاه‌ها: Cisco TMS به مدیران اجازه می‌دهد تا تجهیزات TelePresence را مدیریت کرده و از راه دور کنترل کنند.  مانند تنظیمات دستگاه، به‌روزرسانی‌ها، و نظارت بر وضعیت دستگاه‌ها .

  3. گزارش‌گیری: Cisco TMS اطلاعات جامع و گزارش‌های مربوط به استفاده از تجهیزات TelePresence را فراهم می‌کند. این اطلاعات برای تجزیه و تحلیل استفاده، بهینه‌سازی برنامه‌ریزی، و مدیریت هزینه‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

  4. انتقال تصاویر و صدا: Cisco TMS به کاربران امکان می‌دهد تا جلسات TelePresence را با کیفیت بالا از طریق انتقال تصاویر و صدا مدیریت کنند.

  5. امنیت: Cisco TMS از امکانات امنیتی جهت حفاظت از اطلاعات حساس و مدیریت دسترسی به ویژگی‌ها و تنظیمات ارائه شده است.

در کل لایسنس Cisco TMS یک ابزار کلان برای مدیریت و کنترل سیستم‌های TelePresence سیسکو است که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا جلسات تله‌پرزنس خود را بهبود بخشیده و بهترین تجربه را برای کاربران فراهم کنند.

 
 
 
لایسنس Tms و کرک Tms

روش فعالسازی :

لایسنس نرم افزار سیسکو Tms از دو کد Release key  و Option Key تشکیل شده است که Release Key برای فعالسازی خود برنامه و Option Key برای فعالسازی قابلیت های اضافه برنامه است .

اگر در حین نصب Release Key وارد نشده باشد، سرور در حالت نمایشی اجرا می شود. برای اضافه کردن Release Key  به صفحه مدیریت TMS وارد شوید 

به صفحه Tools > Configuration > General Settingsبروید و کلید خود را در فیلدی با عنوان TMS Release Key وارد کنید
و روی دکمه Save کلیک کنید. تغییرات بلافاصله اعمال می شود.

 برای اضافه کردن Option Key به صفحه  Tools > Configuration > General Settings رفته و روی دکمه افزودن کلید گزینه کلیک کنید. اگر کلید با موفقیت تأیید شود،  به لیست Option Key ها اضافه خواهد شد

برای خرید لایسنس  Tms با ما تماس بگیرید.