لایسنس سیسکو PLR

لایسنس سیسکو PLR ، لایسنس همیشگی و آفلاین سوئیچ و روتر های سیسکو می باشد .
PLR در سیسکو به معنای Permanent License Reservation است. این لایسنس برای محصولات سیسکو استفاده می‌شود و به کاربر اجازه می‌دهد تا قابلیت‌ها یا خدمات خاصی را بر روی تجهیزات خود فعال کند، بدون اینکه نیاز به تمدید دوره‌ای لایسنس داشته باشد. این نوع لایسنس برای مدت زمان نامحدود اعتبار دارد، به عبارت دیگر “مادام العمر” است.

شرکت سیسکو سیستم مدیریت لایسنس های سوئیچ ، روتر و فایروال را تحت عنوان CSSM معرفی نموده است که با استفاده از این سیستم تمامی دستگاه های متصل به شبکه این سیستم که بر اساس لایسنس های خریداری شده است، فعال می شوند.

لایسنس PLR سیسکو به صورت دائمی ارائه شده است که در کنار سیستم CSSM سیسکو عمل می کند، این سیستم مدیریت لایسنس سیسکو و یا CSSM در حالت عدم دسترسی دستگاه ها به اینترنت امکان پذیر می باشد.

در این لایسنس به صورت دائمی و بدون نیاز به سرور CSSM سیسکو عمل می کند و همچنین در هنگام اتصال دستگاه ها به اینترنت بدون هیچ مشکلی دستگاه های کرک شده فعال می باشند.

به عبارت دیگر، با خرید این نوع لایسنس، می‌توانید از امکانات مورد نظر برای مدت زمان نامحدود استفاده کنید، که این امر به تجدید لایسنس سالانه نیاز ندارد و به صورت دائمی باقی می‌ماند.

این لایسنس در سیسکو برای محصولات مختلف استفاده می‌شود، از جمله:

 1. تجهیزات شبکه (Network Devices): مانند روترها (Routers)، سوئیچ‌ها (Switches)، فایروال‌ها (Firewalls) و دیگر تجهیزات شبکه.
 2. ویژگی‌های نرم‌افزاری (Software Features): برای فعال‌سازی ویژگی‌های خاص نرم‌افزاری مانند VPN، QoS، برنامه‌های امنیتی (Security Features) و غیره.
 3. سرویس‌ها و امکانات اضافی (Services and Additional Features): برای فعال‌سازی سرویس‌های اضافی مانند تمدید پشتیبانی (Support Extension)، ارتقاء به نسخه‌های جدید (Software Upgrades) و غیره.

به طور کلی، لایسنس PLR برای هر نوع تجهیزات یا ویژگی‌های نرم‌افزاری در محصولات سیسکو قابل استفاده است، اما نوع دقیق و قابلیت‌های مورد نظر بستگی به محصول و نیاز کاربر دارد.

لایسنس سیسکو PLR

قیمت و خرید کرک لایسنس سیسکو PLR,لایسنس همیشگی سیسکو,لایسنس PLR سوئیچ 9200 سیسکو,لایسنس PLR سوئیچ 3850 و 9300

لیست دستگاه هایی که از لایسنس دائمی سیسکو یا PLR پشتیبانی می کنند

 • سوئیچ های نکسوس سیسکو

  Cisco Nexus 7000 ، Cisco Nexus 3000 و Cisco Nexus 9000

 • سوئیچ های کاتالیست سیسکو

  Cisco Switch Catalyst 3000 – Cisco Switch Catalyst 9000

 • روتر های ISR سیسکو

  Cisco ISR 1000 – Cisco ISR 4000

 • روتر های ASR سیسکو

  Cisco ASR 900 – Cisco ASR 9000 – Cisco ASR 1000

 • فایروال و فایرپاور های سیسکو

  Cisco FTD – Cisco ASA – Cisco NGFW

 • سوئیچ های سری MDS سیسکو

  Cisco MDS 9000