نرم افزار مدیریت تلفن های تحت شبکه سیسکو (آی پی فون سیسکو) تحت عنوان Cisco Unified Communications Manager (Call Manager) یا CUCM می باشد.

CUCM تحت عنوان کال منیجر سیسکو شناخته می شود و یکی از پرطرفدار ترین نرم افزارهای کنترل تماس می باشد، ارائه لایسنس CUCM و کرک لایسنس CUCM سیسکو 

کرک نرم افزار CUCM یا لایسنس نرم افزار CUCM سیسکو به صورت تولید لایسنس کلی به تعداد کاربران نامحدود تولید می شود.

لایسنس سیستم مدیریت تماس CUCM سیسکو

قیمت لایسنس کال منیجر سیسکو,خرید لایسنس CUCM,کرک لایسنس CUCM سیسکو,قیمت کرک CUCM سیسکو,لایسنس CUCM 12.5,خرید لایسنس CUCM 14,کرک CUCM 11.5

قیمت لایسنس کال منیجر سیسکو,خرید لایسنس CUCM,کرک لایسنس CUCM سیسکو,قیمت کرک CUCM سیسکو,لایسنس CUCM 12.5,خرید لایسنس CUCM 14,کرک CUCM 11.5

رفع مشکل نمایش اشتباه ساعت تابستانی ایران در CUCM

از ابتدای فروردین سال 1402 شمسی و طبق عادت هر ساله ساعت رسمی کشور ایران در حالت ساعت تابستانی یک ساعت به جلو کشیده نشد و در این حالت در اکثر دستگاه ها، کامپیوتر ها و سیستم عامل ها و سیستم های نرم افزاری مانند سیستم مدیریت تماس سیسکو یا CUCM، ساعت به دسترسی نمایش داده نشد.

در این بین نیز ساعت و زمان CUCM نیز با اختلاف یک ساعته نمایش داده می شد که برای حل مشکل نمایش اشتباه ساعت و زمان در سیستم تماس سیسکو CUCM، شرکت سیسکو تنها برای ورژن CUCM 12.5 بچ اصلاحی (ciscocm.dst-updater.2022c-el7-00.12.5.1) را ارائه داده است.

اگر آی پی فون های سیسکو شما که تحت کنترل سیستم مدیریت تماس سیسکو و یا CUCM هست با اختلاف زمان روبرو هست، با ما همراه باشید.

روش حل مشکل نمایش اشتباه ساعت در CUCM 11.5

حل مشکل ساعت آی پی فون در CUCM

برای حل مشکل زمان و ساعت در دیگری نسخه های CUCM مانند CUCM 11.5 ، بسته اسکریپتی تحت قالب پچ حل مشکل نمایش اشتباه ساعت در CUCM طراحی شده است که می توانید آن را از طریق صفحه تماس با من سفارش دهید.