لایسنس سیسکو ISE

لایسنس سیسکو ISE یا Identity Services Engine (ISE) یکی از محصولات کلیدی شرکت سیسکو است که به شما کمک می‌کند تا شبکه‌ی خود را بهبود بخشیده و امن‌تر کنید. ISE به عنوان یک پلتفرم مدیریت هویت و دسترسی شبکه عمل می‌کند و اجازه می‌دهد تا به صورت مرکزی، سیاست‌های دسترسی را تعریف، اعمال و مدیریت کنید.

 
سیسکو Ise

کاربرد های لایسنس سیسکو ISE چیست؟

  1. احراز هویت (Authentication): احراز هویت کاربران و دستگاه‌هایی که به شبکه متصل می‌شوند را انجام دهید. این احراز هویت می‌تواند شامل استفاده از رمزعبور، گواهی دیجیتال، شماره سریال دستگاه و دیگر متدهای امنیتی باشد.

  2. اجازه دسترسی (Authorization): تعیین کنید که کاربران و دستگاه‌های مجاز به دسترسی به منابع شبکه هستند یا خیر. این شامل تعیین سطح دسترسی به سرویس‌ها، برنامه‌ها، گروه‌ها و سایر منابع شبکه می‌شود.

  3. به روزرسانی دستگاه‌ها (Posture Assessment): ارزیابی کنید که دستگاه‌هایی که به شبکه متصل می‌شوند، در انطباق با استانداردها و سیاست‌های امنیتی شما هستند یا خیر. به عنوان مثال، اطمینان حاصل کنید که دستگاه‌ها دارای آپدیت‌های امنیتی لازم و نرم‌افزارهای ضروری هستند.

  4. مدیریت تهدیدها (Threat Management): شناسایی و مدیریت تهدیدها و حملات امنیتی را در شبکه‌ی خود انجام دهید. به کمک قابلیت‌های تحلیل داده و هوش مصنوعی،لایسنس سیسکو ISE به شما کمک می‌کند تا به رویدادها و فعالیت‌های ناخواسته در شبکه پی ببرید .

سیسکو ISE معمولاً در محیط‌های شرکتی و سازمانی استفاده می‌شود و به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارها برای بهبود امنیت و مدیریت شبکه شناخته می‌شود.

لایسنس ISE و کرک ISE

روش فعالسازی لایسنس سیسکو ISE :

برای فعالسازی لایسنس  Cisco ISE PLR در قسمت Licensing گزینه Permanent License Reservation را انتخاب و آن را تایید کنید.

سپس دکمه Generate را زده و کد تولید شده را برای ما ارسال کنید تا کد لایسنس شما رو اماده و برای شما ارسال کنیم.

بعد از دریافت کد آن را در قسمت Authorization Code وارد کنید.

برای خرید لایسنس Cisco ISE باما تماس بگیرید.

سیسکو ISE